Umów się z Doradcą
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Województwo
Treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych
w regulaminie.
O nas
Ciężko jest pisać o sobie, ale... przedstawmy się... 

Sylwia Łukasik

Zaczniemy od piękniejszej strony firmy Hint House - Sylwia Łukasik - kobieta energiczna, pomysłowa i dążąca do osiągniecia sukcesu. Dla niej nie ma tematu nie do zrobienia i nie lubi jak ktoś mówi "nie da się tego zrobić". Jak to mówią: "gdzie diabeł nie może tam babę poślę" ;)

Sylwia od kilku lat związana jest z bankowością. Kilka lat spędzonych w Kredyt Bank SA, nauczyło ją doskonałej organizacji i zaangażowania w sprawy klientów. Zdobyte doświadczenie postanowiła wykorzystać w pracy Doradcy Finansowego. Prawie dwa lata w firmie Home Broker Doradcy Finansowi pozwoliło jej zrozumieć świat finansów osobistych. Wiedziała, że podstawą w zawodzie Doradcy Finansowego są relacje z klientem oraz zrozumienie jego potrzeb, dlatego też postanowiła swoją karierę związać z własną działalnością gospodarczą i wraz z Tomaszem Zastawny stworzyli nową markę Doradztwa Finansowego - Hint House - Więcej niż finanse.


Tomasz ZastawnyBrzydsza strona firmy (chociaż nie taka brzydka ;) - Tomasz Zastawny - oaza spokoju, wiedza i doświadczenie. Ma doskonałe podejście do ludzi, łatwo nawiązuje kontakty i bardzo lubi spełniać marzenia swoich klientów.

Od dłuższego czasu związany z finansami. Swoją karierę rozpoczął jako Pan od kart kredytowych Citibank i Millennium - zaznajamiał klientów z funkcjonalnością tego wynalazku. Zawsze marzył jednak o pracy w Doradztwie Finansowym i tak trafił do największej (na tamten czas) firmy Niezależnego Doradztwa Finansowego - Expander. Zdobyte doświadczenie i wiedza zaprocentowały w dalszej karierze w firmie Open Finance / Home Broker Doradcy Finansowi. Postanowił jednak iść swoją drogą i pracować na własny rachunek zakładając firmę Hint House. Tak jak Sylwia, stawia głównie na relacje z klientem oraz szybkość w działaniu. Pomaga spełniać marzenia o własnym mieszkaniu, samochodzie czy wakacjach. Finanse to jego pasja.