Umów się z Doradcą
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Województwo
Treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych
w regulaminie.
kredyt inwestycyjny

Jak sama nazwa wskazuje, jest skierowany dla przedsiębiorstw, które chcą zainwestować środki w rozwój. Środki uzyskane z kredytu inwestycyjnego przeważnie kierowane są na rozwój floty transportowej firmy, zakup maszyn i urządzeń czy też zakup lub budowa obiektów, które w znaczący sposób przyczyną się do polepszenia sytuacji przedsiębiorstwa.

Aby móc starać się o kredyt inwestycyjny przedsiębiorstwo powinno wykazać się pozytywną sytuacją finansową oraz przedstawić zasadność inwestycji. Kredyt inwestycyjny może również uzyskać nowopowstała spółka, na podstawie przedstawionego biznesplanu oraz projekcji przychodów.

Kredyt inwestycyjny z reguły zaciągany jest na dłuższy okres, nawet do 20 lat. Dzięki temu miesięczne zobowiązanie nie jest zbyt dużym obciążeniem, a dodatkowo firma ratę odsetkową może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów.

Cele kredytów inwestycyjnych:

  • zakup nieruchomości komercyjnej na rynku pierwotnym lub wtórnym
  • budowa lub rozbudowa nieruchomości komercyjnej
  • refinansowanie lub  konsolidacja posiadanych zobowiązań
  • zakup maszyn, urządzeń lub floty transportowej
  • zakup licencji lub patentów
  • bieżąca działalność (cel dowolny)

Dzięki kredytowi inwestycyjnemu przedsiębiorstwo może realizować założone strategie oraz budować przewagę konkurencyjną na rynku.

Aby uzyskać najlepszy kredyt inwestycyjny proszę wypełnić formularz kontaktowy – nasz doradca skontaktuje się z Państwem z ciągu 24 godzin.