Umów się z Doradcą
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Województwo
Treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych
w regulaminie.
kredyt obrotowy

Twoja firma ma problem z płynnością? Kredyt obrotowy dla firm to idealne rozwiązanie. Kredyt obrotowy przeznaczony jest na bieżącą działalność firmy np. na zakup towaru, wyposażenia czy nawet opłacenia podatku.

Doradcy Hint House zapewnią finansowy komfort Twojej firmy. Ponieważ parametry kredytów obrotowych mogą być dostosowywane do potrzeb przedsiębiorstwa, to i warunki, na jakich są one udzielane, mogę być bardzo różne. Im bardziej niestandardowe rozwiązania są stosowane, tym wyższy jest koszt kredytu. Znaczenie ma również przeznaczenie środków. Jeśli cel kredytowania jest określony, to warunki są oczywiście korzystniejsze. Elementem decydującym o warunkach udzielania kredytu jest również sytuacja finansowa firmy oraz czy profil jej działalności. Na tej podstawie banki szacują bowiem ryzyko udzielania kredytu określonemu podmiotowi. Im większe jest to ryzyko, tym kredyt jest oczywiście droższy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kredytu obrotowego proszę wypełnić formularz kontaktowy – nasz doradca skontaktuje się z Państwem z ciągu 24 godzin.