Umów się z Doradcą
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Województwo
Treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych
w regulaminie.
oszczędzanie/inwestowanie

Jak oszczędzać i inwestować pieniądze? Lokata bankowa, lokata strukturyzowana, fundusze inwestycyjne, akcje, obligacje, a może nieruchomości? Jak widać sposobów jest wiele, ale każdy z nas jest inny i oczekuje dopasowania produktu do jego potrzeb. Doradcy Hint House rozumieją swoich klientów i chętnie pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Aby oszczędzać należy przede wszystkim określić sobie cel. Większość naszych klientów odkłada pieniądze na wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego, dzięki czemu mogą zaoszczędzić na spłacanych do banku odsetkach. A czy pomyślałeś już o swojej przyszłości emerytalnej? Prawda jest taka, że jeżeli sami nie zadbamy o swoją emeryturę, to niestety świadczenia z ZUS i OFE nie pozwolą nam na godziwe życie.

Małe dziecko – mały problem, duże dziecko – duży problem, ale też duży wydatek. Według wyliczeń Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego wychowanie dziecka do 18 roku życia kosztuje ok 200 tys. zł!!! A co dalej? Przeważnie chcemy żeby nasze dzieci poszły na studia, kontynuowały kształcenie. Prawda jest taka, że dobre wykształcenie kosztuje i to nie mało. Dlatego już dzisiaj zacznij oszczędzać na ten cel.

Kto może oszczędzać? Praktycznie każdy, kto uzyskuje dochód i potrafi dobrze zaplanować swój budżet domowy. Wystarczy 6 zł dziennie, aby w długim terminie odłożyć całkiem pokaźną sumę. Dlatego zamiast kupować kawę na wynos, czasopismo czy kolejną tabliczkę czekolady, postanów sobie że od dzisiaj budujesz kapitał na swoją lepszą przyszłość.

Aby uzyskać więcej informacji na temat oszczędzania proszę wypełnić formularz kontaktowy – nasz doradca skontaktuje się z Państwem z ciągu 24 godzin.